sobota, 22 lutego 2014

Moje ciacho

Moje ciacho on jest przepiękny . Kocham go za wszystko za wygląd ,za głos , za to że uwierzył w siebie i robi to co kocha , i porostu za wszystko . / Julcia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz